Wyróżnienia

Dyplom_LexTrans24-small11 grudnia 2013 roku w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie podczas uroczystej gali poznaliśmy wyniki Programów Badawczych, a także laureatów konkursu „Produkt Innowacyjny 2013 Logistyka, Transport, Produkcja”.

W tej kategorii wyróżnienie przypadło systemowi SILNIK PRAWNY (ówczesnemu LEXTRANS24), którego producentem i operatorem jest Kancelaria Prawna Viggen Sp.j.

Tegoroczna odsłona to już dwunasta edycja konkursu, w której zmagają się prezesi, członkowie zarządów, dyrektorzy oraz menadżerowie decydujący o strategiach rozwoju firm.

LEXtrans24 Kancelarii Prawnej Viggen został doceniony w kategorii „Produkt Innowacyjny 2013 Logistyka, Transport, Produkcja”, którego celem jest wyróżnienie najlepszych rozwiązań w branży TSL, wdrożonych na rynek w ciągu ostatnich dwóch lat lub też mających niebawem tam się pojawić.

– Po 10 latach badań teoretycznych i setkach doświadczeń empirycznych, stworzyłem unikalny, innowacyjny system łączący prawo oraz informatykę. System ten po raz pierwszy w historii uczynił z prawa sprzymierzeńca firm transportowych. Nazwałem go „LEXTRANS 24”. Nazwa oddaje ideę systemu, który przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu zarządza w dowolnym miejscu na świecie, tysiącami procesów prawnych firmy transportowej. Połączenie innowacyjnego oprogramowania z doświadczeniem najlepszych prawników spowodowało po raz pierwszy w historii, że prawo stało się instrumentem budujący realną przewagę biznesową nad konkurencją oraz państwowymi organami kontrolnymi – wyjaśnia Mariusz Miąsko, Prezes Kancelarii Prawnej Viggen, twórca LEXtrans24.

DSC_ (2694)

DSC_ (2702)

DSC_ (2725)

DSC_ (2287)

CLOSE
CLOSE